סדנת שזירת פרחים לחג החנוכה – 27.11.20

סדנת בוקר - יום ו' - 27.11.20 בין השעות 10:00-13:00

*** נותר 1 מקום אחרון**

רמת ידע נדרש: רמת מתחילים שאוהבים יצירתיות

פעמים רבות, את.ה מוצא.ת את עצמך רוכש.ת חבילת פרחים, מוציא.ה את הפרחים מהאריזה ומניח.ה בכלי עם מים, כך כמו שזה מבלי לדעת כיצד להפוך את חבילת הפרחים הפשוטה הזו לעיצוב פרחים יפהפה.
 

לאור הבקשות החוזרות, אני שמחה לספר לכם על סדנת שזירת פרחים חד פעמית שתוקדש ללימוד לשזירת עיצוב פרחים באווירת חג החנוכה.

סדנא יצירתית וכייפית באווירת החג, שבה נלמד לשזור עיצוב פרחים ייחודי ויצירתי, נעבוד עם מגוון פרחי חורף היפהפיים ונלמד לשלב נרות בצורה איכותית ובטיחותית.
בתום הסדנא, כל משתתפ/ת יצאו עם עיצוב הפרחים שיצרו.

סדנת שזירת הפרחים הינה מהנה ואיכותית והיא מתקיימת במקום היפהפה שלי שבקיבוץ נען. מקום פסטורלי משגע.
בתום הסדנא כל אחת מהמשתתפות  תצא עם חווית ההנאה, הידע שרכשה ועיצוב פרחים פרי יצירתה.

header

ומי אני? נעים מאוד, אורית הרץ. לפני עשור עזבתי את עולם ההיי-טק והחלטתי לשזור את החלום שלי במו ידיי עם האהבה שלי לפרחים.

וכיום אני מעצבת פרחים – חיה, נושמת, אוהבת, משמחת ונוגעת בליבם של אנשים דרך הפרחים. בעלת ביה"ס ללימודי עיצוב ושזירת פרחים עם ניסיון של עשור בתחום העיצוב אירועים ושזירת פרחים.

מנהלת הפקות אופנה בפרחים לביטוי ומעוף היצירה שבשזירה.

בעלת תואר בשזירת פרחים מטעם ההתאחדות הבריטית ותואר במנהל עסקים עם התמחות ביזמות.

השילוב של האומנות שבפרחים והאומנות שביזמות, מאפשרים לי לתת לבוגרי הקורס שלי את הידע והכלים, להיות גם שוזרים מקצועיים ומוכשרים וגם יזמים ששוזרים את הדרך שלהם לפסגה.

header

מה שמיוחד בשוזרי הפרחים היא היצירתיות והתבונה, ההסתכלות על הפרח כעולם בפני עצמו, הרצון לתת לפרח במה עוד יותר גדולה מהיותו פרח אחד זעיר.

*** התמונות הן להמחשה בלבד, עיצובי הפרחים שנשזור יהיו על פי הסגנון שתוכנן לאותה סדנא. סגנון הצבעים הפרחים ישתנו ויותאמו לפרחי העונה היפהפיים שיהיו זמינים

# למי זה מתאים?

 • לכם אוהבי האומנות והפרחים שרוצים לפרגן לעצמכם.
 • למי שרוצה להכניס רגעים קסומים של רוגע שלווה ואושר לחייו.
 • למי שרוצה לטעום מהעולם המופלא הזה, עולם הפרחים.
 • למי מכן שרוצה ללמוד להפוך חבילת פרחים פשוטה לסידור פרחים  יפהפה.

# מה תאריך הסדנא?

 • יום שישי ה-27.11.20  בין השעות 10:00-13:00

# מה עלות הסדנא?

 • ההשקעה שלך היא 450 ש"ח, תשלום מראש בכרטיס אשראי.
 • סדנא של שלוש שעות.  זמן איכות, שלווה רוגע ושקט, ויצירתיות שבאה לידי ביטוי.
  בתום הסדנא כל אחת מהמשתתפות תקח את פרי יצירתה עימה.

 

# איפה הסדנא מתקיימת ומתי?

 • הסדנא תתקיים בקיבוץ נען (חצי שעה מתל אביב) ומגיעים למקום ייחודי באווירה אינטימית כפרית ונעימה. המקום הפסטורלי מעלה את רמת היצירתיות של המשתתפים.
 • המדשאות, האווירה, האינטימיות והאנרגיות המדהימות שבסטודיו ימנפו את הצלחתך בסדנא.
 • ללמוד שזירת פרחים בין  4 קירות בכיתה סגורה, כבישים סואנים, ורעשים סביבתיים מפספס את חוויית הטבע של עולם הפרחים. ולכן חשוב היה לי ליצור מקום שיעצים את היכולות של המשתתפים.
# מה אומרים בוגרי הקורס?

"אורית יקרה שלנו, ישנן פרידות רבות, עצובות, שמחות, מרגיעות. כל החיים נפרדים ממשהו ומשהו חדש מתחיל… הפרידה ממך אוריתי שלנו, פותחת לנו עולם חדש, עולם מהאגדות. הגענו הנה למקום הפסטורלי הזה לפני חודשיים בלבד ואת את ליבנו ועולמנו פתחת וכבשת. שאבת אותנו לעולם כל כך יפה וצבעוני באהבה ענקית לעולם של יצירה, אמנות, דמיון ויופי. זהו עולם שתמיד אהבנו כי אחרת לא היינו מצטרפות, אבל את הבאת את זה למקומות אחרים רצינו להגיד תודה על הכל:  על האווירה, הנתינה, המקצועיות, והחוויה שנתת לנו בקורס הכל כך מיוחד הזה (והוא אכן מיוחד אחרת איריס ואירה לא היו באות מהצפון הרחוק עד הנה)." עליזה בר גיורא

header"לפני כשלושה חודשים, עצרתי לתחנה נוספת במסע המתרחש בחיי כבר יותר מארבע שנים, כשחשבתי כי התחנה ומה שאפגוש בה מוכרים לי טעיתי. במשך שלושת החודשים בהם ביקרתי וטיילתי בה, פגשתי דמות אהובה, גיליתי מהו חיוך אינסופי הנסוך על פנייה גיליתי כמה נסיעה של שעה פלוס לכל כיוון איננה מהווה מטרד כשאתה נוסע אל עבר "שאהבה נפשך" ..  גיליתי מהי מקצועיות בעצמי ובה מצאתי אוזן קשבת מקצועית, מכילה , אוהבת ומחבקת מצאתי "מלאכית קסומה" אשר טרחה שוב ושוב ללחוש באזני עד כמה נפלאות הן ידיי ועד כמה עליי להאמין יותר ויותר בעצמי. מצאתי נשים נפלאות וכוס קפה. מצאתי את היכולת להעניק מידי שבוע ליקרים לליבי. מצאתי פרחים , צבעוניות, התמדה, חיוך ואהבה.  מצאתי מרגוע לליבי , שקט ושלווה. אין כמוך אהובה דיברת אליי בפרחים, יחדיו גילינו כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים מהו פינוק ואיך לאפשר לפנק למדתי איך לא לפחד מלהיות מושלם להאמין לאהוב וליצור אוהבת אותך." עינבל בירנברג

כן, אני רוצה להירשם לסדנא
שם מלא
כתובת אימייל
טלפון
Facebook
Email
WhatsApp