פרויקט הגמר של איריס אפל

ללמוד לשחרר

הכירו את איריס אפל,  בוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים.

לאחרונה סיימה איריס קורס שזירת פרחים מתקדמים והגישה את פרויקט הסיום שלה.

הסיפור של איריס:

"שמי איריס בת 52 נשואה באושר ואמא ל-2 ילדים מדהימים

לפני שנה וחצי יצאתי לפנסיה מוקדמת לאחר 30 שנות עבודה במשרד ממשלתי ומרגע הפרישה החלטתי לבצע שינוי בעצמי, לא לתת חשיבות לדברים שלא עושים לי טוב. שטובתי העצמית והחופש האישי שלי קודמים לטובת האחר, שהגיע הזמן לעשות קודם כל לעצמי. התהליך לא פשוט אבל עם הזמן לומדת להתמודד עם השחרור ולהנות ממנו. אימצתי את מילות פזמון  השיר של גלי עטרי "תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת, שיהיה לך טוב".

לאחר חצי שנה של בטלה בבית הרגשתי שאני משתעממת, ולא מממשת את עצמי ולא בשביל זה פרשתי. התחלתי להתנדב בבנק הדם בתל-השומר ונרשמתי לקורסים בשביל ההנאה. במסגרת הפרישה אני זכאית להרשם לקורסים במימון במהלך השנתיים הראשונות של הפרישה. ברשימת המקומות המומלצים נמצא בית הספר של אורית הרץ ובמקביל, במקרה נתקלתי בפרסום ממומן בפייסבוק של בית הספר לשזירה של אורית. התקשרתי ומיד התחברתי לאישיות של אורית והחלטתי שאני נרשמת לקורס המתחילים וברור היה לי שאמשיך לקורס המתקדמים. וכל זה בשביל הנפש וההנאה שביצירה, כרגע לא חושבת לעסוק בתחום אבל ימים יגידו.

הקונספט והחומרים בהם השתמשתי:

האבן – שהיא הבסיס לקונסטרוקציה – מסמלת את הנוקשות וגם קושי.

חבל – מסמל עבורי המחנק שהחלטתי להשחרר ממנו".

החוויה של איריס בקורסים בבית הספר:

"רוצה להודות לאורית המדהימה שנתנה לי את האפשרות ללמוד אצלה, למדתי ממך המון לא רק בתחום השזירה, את תהליך השחרור קיבלתי במהלך הקורס.

זכיתי להכיר בנות מדהימות גם בקורס המתחילים וגם בקורס המתקדמים ובעיקר את נועה מלכה המלכה ששיחות הנפש שלנו בנסיעות המשותפות שלנו לקורס היו לי לעזר רב".

צילום: הדר הרנס

ובנימה אישית:

איריס המדהימה, כמה שקט, עומק וטוב לב שיש בך ואני זכיתי בך ובאור שאת מביאה עמך פה.

פרויקט הסיום שלך מדהים!!! המימוש של הרגשות שלך דרך החומרים, הצבעוניות, והטכניקה, יפהפה בתמונות ועוד יותר במציאות.

אוהבת ומעריכה,  

אורית

השארת תגובה