פרויקט הגמר של סיגל אברהם חבושה

"מקשיבה ללב"

הכירו את סיגל אברהם חבושה,  בוגרת קורסי שזירת פרחים מתחילים ומתקדמים.

לאחרונה סיימה סיגל קורס שזירת פרחים מתקדמים והגישה את פרויקט הסיום שלה. 

הסיפור של סיגל:
"אני סיגל אברהם חבושה, בת 50, נשואה לצחי (סבב ב') ואימא לשלוש בנות מדהימות, עומר (24), יובל (19) ואופיר (7.5) גרה בערד מזה 24 שנים , כמו רובנו, כל חיי חייתי במסגרות המכתיבות לנו את חיינו, מסגרת לימודית, צבא, נישואין עבודה, תמיד חששתי לצאת מהמסגרת הנוחה שאני נמצאת בה, לקחת סיכונים  ולעשות מה שאני אוהבת. התחלתי בקטן לשזור זרים לראש לחברים ומשפחה ובכל פעם ששזרתי, נכנסתי לעולם משלי מלא שלווה ואנרגיות שהיום הן חלק ממני".
על הפרויקט:
"לפני כשנה וחצי טיילתי לי ברשת בחיפוש אחרי משהו שאוכל להתחבר אליו בשביל עצמי ובשבילי בלבד, בלי לחשוב אם זה "משתלם " לי כלכלית , האם זה יעזור לי בחיים, כל השאלות האלה נעלמו כשנתקלתי באתר של אורית הרץ והקורסים שהיא הציעה , לקח לי זמן להחליט שאני מקשיבה ללב שלי ויוצאת מהמסגרת הנוחה שלי ויוצאת למסע מופלא של שזירה והכרת עולם הפרחים.
החלטתי להשתמש במסגרת עץ וחבלים המסמלים את החיים שלי עד המפגש לי עם עולם הפרחים.את החבלים עיצבתי בצורת מוניטור המסמל את ההקשבה ללב שלי, השתמשתי בפרחים כחולים (דולפיניום) המסמלים בעיניי רוגע, תחכום  וצמיחה.
השימוש בסליקס (ערבה מסולסלת) נעשה בגלל הגמישות שלו והיכולת לעצב ולהתאים עצמו כמעט לכל צורה, הקונסטרוקציה העגולה למעשה עזרה לי לצאת מהמסגרת בלי לפגוע בה ובכל זאת למלא אותה בצבעוניות ושמחת החיים של הנוריות הצבעוניות, האמרנטוס מסמל את הזרימה שלי  גם בתוך המסגרת וגם מחוצה לה".

החוויה של סיגל בקורסי השזירה בבית הספר:
"אורית יקרה, למרות גילי "המופלג"  מהרגע שפגשתי אותך ונחשפתי לכשרון המדהים והאמנות שלך, אמרתי שכשאני אגדל אני רוצה להיות אורית הרץ.
פעם בשבוע הייתי יוצאת לנסיעה של כשעה לכיוון הקיבוץ וכבר בפניה לקיבוץ זה היה כמו להיכנס לעולם אחר, עולם קסום .הסטודיו השקוף עם 2 קבוצות נשים (מתחילים ומתקדמים) שהשכלת לחבר בהרמוניה מושלמת ולמידה במשך כ 3 שעות של שזירה וטכניקות שמלוות אותי עד היום.
הכרת לי עולם קסום של פרחים וצבעים, את תישארי בליבי תמיד ועל כך אני מודה לך.
תודה ללינה שהוציאה את החזון שלי,בעזרת המצלמה והכישרון שלה".

צילום: לינה מיארה

ובנימה אישית:

סיגל יקרה,

אלופה שכמותך!!! מוכשרת בעלת ידי זהב.

איזו יצירה מופלאה יצרת.

החל מגיבוש הקונספט ועד ליצירה הסופית המופלאה. 

מימוש הרעיון בדרך יצירתית כל כך, עבודה איכותית ושימוש בטכניקות מעולות.

נפלאה שאת!  ואני כבר מתגעגעת.

באהבה והערכה גדולה,   

אורית

השארת תגובה